4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMA VEĽKORYSÝMI TERASAMI - NADŠTANDARD V CENE

33572

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOMA VEĽKORYSÝMI TERASAMI - NADŠTANDARD V CENE

 • Lokalita

  Moyšova Bratislava-Dúbravka
  ZOBRAZIŤ NA MAPE

 • Typ nehnuteľnosti

  Rodinný dom

 • Cena nehnuteľnosti

  595 000,00 €

 • Celková plocha: 456 m²
  Úžitková plocha: 183 m²
  Balkón: nie
  Loggia: nie
  Pivnica: áno
  Stav objektu: novostavba

Napíšte nám


Popis

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj zaujímavý projekt, ktorý sa po dispozičných upravách zmení na charizmatický 4 izbový rodinný dom.

Stavba sa nachádza na Moyšovej ulici v Bratislave v tichosti a súkromí slepej ulice obklopená prevažne rodinnými domami. Toto umiestnenie zaručuje pokoj pre harmonický rodinný život neďaleko lesa, ale aj všetkých vymožeností veľkomesta. Nový majiteľ ocení aj dve rozľahlé terasy, ktoré možno využívať na ranné pitie kávy, rodinné grilovačky, alebo posedenie s priateľmi. Výborný je aj fakt, že k nemu prislúchajú až 4 parkovacie miesta čo je v dnešnej dobe nadštandard. Tento dom vhodný pre rodinu disponuje rozlohou 128 m2 + terasa 46 + spodná terasa 55 m2 a priľahlým pozemkom 456m2.

DOM:
Dominantou spodného podlažia je priestranná obývačka spojená s kuchyňou a priestor vhodný pre vytvorenie ešte jednej izby, veľká kúpeľňa a vstupná chodba. Takmer celoplošné presklenie zabezpečuje výbornú svetlosť a prechod na predzáhradku. Po architektonických úpravách sa na poschodí nachádzajú dve veľké spálne s prechodom na priestrannú terasu, ktorá ponúka pokojný výhľad na okolitú zeleň, ale aj dostatok súkromia a možností využitia. Ku projektu momentálne prislúchajú 4 parkovacie miesta, no na žiadosť nového majiteľa sa môžu skorigovať.

VYBAVENIE:
- zateplený dvojpodlažný murovaný dom
- plastové 6 komorové okná s izolačným 3-sklom
- podlahové elektrické vykurovanie, zásobníka na vodu
- predpríprava na klimatizáciu
- terasa s drevenou podlahou so smrekovca
- elektrická vstupná brána
- zámková dlažba na prístupovej ceste a chodníku
- okolie RD bude oplotené, z bočnej strany gabionmi a pozemok bude dokončený na kľúč
- dokončenie podľa náročnosti klienta

LOKALITA:
Výnimočnosť tejto ponuky je predovšetkým v lokalite tejto mestkej časti. Tento dom sa nachádza v pokojnej časti obklopený prírodou ale zároveň poskytuje pozitíva mestského životného štýlu. Moyšova ulica je posledná ulica na kopci, za ktorou sa nachádza už iba les s perfektným využitím voľnočasových aktivít. V lokalite nájdete letné kúpalisko, plaváreň, štadión, zastávky MHD a električky, kompletnú občiansku vybavenosť a napojenie na diaľničný obchvat.

Dokončenie 1Q/2022

Kontakt: Igor Vlčko
Mobil: 0911 744 099
Cena dokončeného domu: 595.000 € v cene zahrnutý nadštandard v hodnote 20.000 €

Kontaktujte nás

×