REZERVOVANÉ! Na predaj rodinný dom Borský Mikuláš

20804

REZERVOVANÉ! Na predaj rodinný dom Borský Mikuláš

 • Lokalita

  Záhorácka Borský Mikuláš
  ZOBRAZIŤ NA MAPE

 • Typ nehnuteľnosti

  Rodinný dom

 • Cena nehnuteľnosti

  125 000,00 €

 • Celková plocha: 813 m²
  Úžitková plocha: 150 m²
  Balkón: nie
  Loggia: nie
  Pivnica: áno
  Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia

Napíšte nám


Popis

REZERVOVANÉ! 125 000 € - Realitná kancelária PEGAS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj udržiavaný podpivničený rodinný dom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v obci Borský Mikuláš, v časti Borský Peter na Záhoráckej ulici. Dom je v zástavbe  samostatne stojacich rodinných domova disponuje dobrým dispozičným štandardom i materiálovým a konštrukčným prevedením. Jeho dispozícia ponúka  možnosť zrekonštruovania na 5 izbový dom podľa vlastných predstáv (možnosť zobytniť podkrovie). Pozostáva zo suterénu, poschodia, podkrovia, dielne, hospodárskych budov a 2 garáží.
V rámci rekonštrukcie, ktorou dom prešiel v roku 1990, kedy bola rekonštruovaná strecha (výmena strešných lát a krytiny),  rekonštruovaná kúpeľňa na prvom poschodí a bežné údržby počas bývania. Nová strecha  otvára možnosť  úpravy podkrovia na obytnú časť, kde je možné vybudovať ďalšie 2 izby s príslušenstvom,  prípadne je možné rozšíriť celú obytnú časť domu smerom do záhrady.
Rodinný dom je zariadený nábytkom a je podpivničený. Za domom je udržiavaný pozemok (záhrada s ovocnými stromami a kríkmi) Dom má sedlovú strechu s plechovou krytinou a je napojený na inžinierske siete (verejný vodovod, vlastná studňa, septik, zemný plyn, elektrina). V dome je ústredné kúrenie aj v suteréne.

K domu patrí stavba postavená na pozemku, ktorú je možnosť využiť po rekonštrukcii na ďaľšie bývanie.

Úžitková plocha: 150 m2 
Pozemok : 813 m2

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

SUTERÉN
- letná kuchyňa, komora, veľkorozmerná práčovňa, garáž s vjazdom od ulice

- technická miestnosť s plynovým kotlom a elektrickým bojlerom na ohrev teplej vody

- drevené schodisko na poschodie


POSCHODIE
- chodba so vstupom do kuchyne, kúpeľne a dvoch obytných miestností (1 izba je prechodová).
- 3x izba 
- kúpeľňa s umývadlom a WC, klasickou vaňou

PODKROVIE
- momentálne nevyužívané, možnosť vybudovať ďalšie 2 izby s príslušenstvom, balkónové okno s výhľadom do ulice.

Mesačné náklady na bývanie 170,- €.

LOKALITA
Rodinný dom sa nachádza v lukratívnej lokalite - obec má výbornú infraštruktúru. Dostupnosť do väčších a okresných miest v okolí (Malacky, Senica, Šaštín Stráže,..) https://www.borskymikulas.sk/
Nový majiteľ určite ocení, že v obci sú organizované sezónne akcie, miestne slávnosti, možnosť hubárčenia, turistiky, detské ihrisko v parku na pri autobusovom stanovisku, materská a základná škola, kultúrny dom, ako aj ďalšie ľahko dostupné miesta: lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, miestna pekáreň, detský lekár a lekár pre dorast a dospelých a niekoľko reštaurácií, parkov. 

Dohodnite si obhliadku už dnes

Kontakt: Radka Hanzalíková - realitný konzultant
Mobil: 0948 750 099
Cena: 125 000 €

Naša realitná kancelária poskytuje kompletný právny a poradenský servis, zabezpečenie znalca, prípravu zmlúv a dokladov na katastrálny úrad, úhradu notárskych poplatkov a poplatkov na kataster, služby finančného poradcu.

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byt kopírované, rozmnožované a šírené vcelku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu zadávateľa inzerátu.

Kontaktujte nás

×