Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu - Bratislava

33570

Rodinný dom vhodný na rekonštrukciu - Bratislava

 • Lokalita

  Bencúrova Bratislava-Ružinov
  ZOBRAZIŤ NA MAPE

 • Typ nehnuteľnosti

  Rodinný dom

 • Cena nehnuteľnosti

  269 000,00 €

 • Celková plocha: 236 m²
  Úžitková plocha: 119 m²
  Balkón: nie
  Loggia: nie
  Pivnica: áno
  Stav objektu: pôvodný stav

Napíšte nám


Popis

Pegas real Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom na Bencúrovej ulici v Bratislave. Dom o rozlohe 119m2 + podkrovie s priľahlým pozemkom 236 m2 sa nachádza v radovej zástavbe a je vhodný na rozsiahlu rekonštrukciu, alebo ako celkom nový projekt.

Priestor disponuje momentálne dvoma izbami, kuchyňou, predsieňou, kúpeľnou spojenou s toaletou a prípravou pre obytné podkrovie. Stavba je podpivničená, má všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrika) a je situovaný v malej tichej ulici neďaleko obchodného centra Avion s rýchlou dostupnosťou na obchvat, ale aj do centra mesta. V okolí je mnoho reštaurácií a obchodov.

DISPOZÍCIA
- Podzemné podlažie (31,68 m2): sklady s dielničkou kotlom, komunikačný priestor schodisko do 1.NP, vstup cez kúpeľňu
- Prízemie (86,47 m2): zádverie, kuchyňa, izba, obývačka, kúpeľňa s WC, zadná izba, schodisko do povalového neobytného podkrovia
- Povala: jeden priestor (neobytný úložný priestor); so vstupom dreveným schodiskom s 1.NP umiestnenými v samostatnej časti za kúpeľňou so vstupom zo zadnej izby

VÝHODY
- obytné podkrovie
- pivnica
- dom v meste
- tichá ulica

LOKALITA
Je neďaleko hlavných ťahov ako do centra mesta, tak aj na diaľničný obchvat . V okolí sa nachádzajú nákupné centrá, reštaurácie, jazerá s možnosťou rekreačného vyžitia. V pešej dostupnosti len pár minút sú zastávky MHD.

Kontakt: Igor Vlčko RSc.
Tel: 0911 744 099
Cena: 269.000,- Eur

Kontaktujte nás

×